Modern Masif Ahşap Mobilya

Posted: 3 Aralık 2014-Likes: 0-Comments: 0-Categories: Corporate Identity, Design, Free

Hiçbir zaman modası geçmemesinin yanı sıra, son yıllarda çok daha popüler hale gelen masif ahşap mobilya kullanımları farklı amaçlar doğrultusunda hazırlanabilir. Gerek pratik olması gerek çok daha ilgi çekici bir görünüme sahip olmasından dolayı tüm mekanlar için tercih edilebilir örnekleri bulunur. Tartan Design olarak sizlere başta sehpa ve masalar olmak üzere koltuklarla   büfeler   özelinde   de   masif   ahşap  modern   mobilya  örneklerinin   en   iyilerini sunmaktayız. Elastik   yapılı   olması   ve   görünüm   açısından   benzersiz   olması   da   bu   tarz mobilyaların mekanların kalitesini ortaya koymasında önem taşır.

Modern Estetik Mobilya Kullanımı

Profesyonel ekipler tarafından hazırlanan ürünlerde herhangi bir hata bulunmamakla birlikte sizlere   özel   de tasarımlarımız   mevcuttur.   Farklı   boyut   ve   renklere   sahip   olan   koltuk modellerimizin dışında kitaplık, puf ve dresuar özelinde de ilgi çekici modellerimiz ev ya da ofislerinizi  çok daha dikkat çekici   hale   getirecektir.Tv  ünite  seçenekleriyle  de istenilen boyutlarda farklı tasarımlarla Minimalist örnekler elde edilebilir. İnce işçilik ve uzun yıllar kullanım   imkânı   veren   mobilyalar   için   firmamızla   iletişime   geçebilir,   mobilya   ürünleri hakkında çok daha ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Son derece şık olmasının yanı sıra Bauhaustasarımcılarının geometrik formları da mobilyalarınızın daha albenili olmasını sağlayabilir.Ayrıca çeşitli mekanlarda kullanım kolaylığını da beraberinde getirir. Dekoratif süslemelerin ustaca işlenmesiyle çok daha benzersiz modernlikte mobilyalar ortaya çıkarmaktayız. Art Nouveau özelindeki çalışmalarla ortaya çıkarılan sanatsal değer mobilyanın çok daha cazip olmasını da kaçınılmaz kılar.

Neden Masif Ahşap Mobilya Tercih Edilir?

Doğal ağaçta üretilmesi sebebiyle masif ahşap olarak adlandırılan ürünlerin kullanımı birçok açıdan çeşitli yararları da beraberinde getirir. İskandinav tarzı modern mobilya denilince akla gelen ilk merkezlerden olan Bauhaus estetiğini en uygun şartlarda sizlere sağlamanın haklı gururunu yaşamaktayız. Masif ahşap seçimlerinde, kullanılacak ürün kalitesi de belirleyici olur. Özellikle kolay bir şekilde işlenebilmesi ve farklı boya kullanımlarıyla çok daha ilgi çekici hale getirilmesi önemlidir. Ayrıca sağlıklı olmasından dolayı da çocuk ve yatak odaları ürünlerinde masif mobilyalar tercih edilebilir, oturma ürünleri için en iyi seçenek olarak öne çıkarılabilir.  Art Nouveau  etkisinin hem ABD hem de Avrupa’da parladığını düşünürsek ortaya konulacak modern yapılı mobilya üzerindeki etkisi de eşsiz görünüm  sunacaktır.

Masif Ahşap Mobilya Özellikleri

Hiçbir   şekilde   metal   kullanılmadığı   gibi   aynı   zamanda   su   bazlı   ürünlerin   vereceği zararlardan da arınma sağlanabilir. Dayanıklılık açısından çok daha iyi bir performansa sahip olmasından ötürü de masif mobilyalı ürünlerin kullanımları çok daha uzun yıllar olmaktadır. Firmamız aracılığıyla alacağınız masif ahşap mobilya ürünlerini çeşitli ortamlarda kullanılabilir, dış alanlarda dahi tercih edebilirsiniz. Bağıl nem muhafazası sayesinde mantar ya   da   bakterilerin   üremesinin   engellenmesini   de   sağlayan   masif   ahşabın   böceklerin üremesinde de olumsuz yanı vardır. Ayrıca doğal ahşap sayesinde mekân içerisinde hava sirkülasyonu söz konusu olurken çok daha ferah ortamlar da elde edilebilir. Farklı amaçlarla, birden   fazla   şekilde   kullanılabilen   mobilya   ihtiyaçlarınızı   da   istekleriniz doğrultusunda   hazırlamaktayız.   Gelenekten   sıyrılmış  modern  mobilya  seçeneklerimizle  temiz ve basit çizgilerle en iyi tasarım stratejisini de elde etmekteyiz.

Prev / Next Post

Add comment